آغاز طرح نمایش فیلم های مناسب کودکان و نوجوانان در آذربایجان غربی

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی اعلام کردند که ، سینما و تئاتر کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان اکران فیلم های سینمایی و بسته های فیلم کوتاه و پویانمایی مناسب کودکان و نوجوانان و خانواده ها را آغاز می کند.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی آقای جواد زاهدی  گفت:

این طرح با نمایش فیلم« مادر» ساخت لیلا میرهادی به مدت ۴۰ دقیقه با اکران برای کودکان و خانواده ها روز شنبه ۱۵ آبان ماه راس ساعت ۳۰: ۱۶ در سالن سینما تئاتر استان آذربایجان غربی آغاز ​شده است . وی تصریح کرد:

این طرح در ابتدا با اکران فیلم های تولیدی کانون پرورش فکری آغاز می شود اما در آینده امکان نمایش دیگر فیلم های مناسب نیز فراهم می شود.

مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان آذربایجان غربی 

زاهدی ادامه داد: علاقه مندان می توانند با مراجعه به مراکز کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در ارومیه بلیط های مربوط به سانس های مختلف را خریداری کنند.

وی گفت: برای حضور گروهی مدارس و مهدهای کودک تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است.

مدیرکل کانون همایش فیلم در سالن سینمای کانون استان در مناسبت های ویژه و ایام عزاداری و سوگواری ائمه اطهار و همچنین روزهای جمعه، به طور کامل تعطیل است. وی گفت:این طرح با هدف پاسخ گویی به نیازهای فرهنگی کودکان و نوجوانان و ایجاد فرصت برقراری ارتباط هنرمندان و آثار هنری با این مخاطبان با عنوان طرح« کانون نمایش» در استان آذربایجان غربی هم زمان با کانون های سراسر کشور اجرا می شود.

کلید واژه ها

فیلم

سینما

نوجوان

نویسنده:

مریم برزویی

پست قبلی

تفکر خلاق 2

پست بعدی

حکمت های امام علی ( ع ) از حکمت 66 تا70

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.