جشنواره تئاتر کودک و نوجوان 23 ساله می شود

با آغاز هفته وحدت، بيست و سومين جشنواره بين‌المللی تئاتر کودک و نوجوان، در همدان گشايش می يابد.

فاضل عبادی از برگزاری آئین گشایش بیست و سومین جشنواره بین‌المللی تئاتر کودک و نوجوان خبر داد و اظهار کرد: این مراسم در سالن ابن‌سینای نمایشگاه بین‌المللی همدان برگزار خواهد شد.
وی با بیان اینکه این برنامه از ساعت 18 با حضور پرشور کودکان و نوجوان برگزار می‌شود، افزود: مراسم افتتاحیه با حضور میهمانان خارجی، داوران، کودکان و نوجوانان و خانواده‌های همدانی همراه خواهد بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با تأکید بر اینکه مراسم افتتاحیه یک جشن مردمی است، خاطرنشان کرد: برای این مراسم بخش‌های متنوع و شادی ویژه کودکان و نوجوانان، اجرای عمو قناد، نمایش‌های عروسکی، موسیقی و تواشیح، جنگ شادی و سخنرانی در نظر گرفته شده و حضور برای عموم مردم همدان آزاد است.
وی با اشاره به اینکه از فردا اجرای نمایش‌ها نیز آغاز خواهد شد، بیان کرد: کودکان و نوجوانان به همراه خانواده‌های خود می‌توانند به مدت 6 روز با حضور در 18 سالن در سطح استان همدان از برنامه‌های جشنواره بهره‌مند شوند.
عبادی خاطرنشان کرد: نمایش‌های بخش خیابانی هر روز در سه سانس 15، 16 و 17 عصر در مقابل مجتمع فرهنگی ـ سینمایی شهید آوینی اجرا می‌شود که خانواده‌ها می‌توانند به همراه فرزندان خود به تماشای این برنامه بپردازند.
وی به حضور بیش از 400 میهمان داخلی و خارجی در همدان اشاره کرد و افزود: جشنواره امسال در 10 بخش برگزار می‌شود که پنج بخش آن به صورت رقابتی خواهد بود.
مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان همدان با بیان اینکه سانس اجرای نمایش‌ها ساعت 10، 15 و 17 است، اضافه کرد: اجراهای نمایش در سالن‌ اصلی مجتمع آوینی، تئاتر شهر، سالن اصلی مجتمع بوعلی سینا، سالن پلاتوی مجتمع بوعلی سینا، پلاتوی عبادی، سالن فجر، سالن نمایش اداره کل ارشاد همدان و سالن مهدیه پیش‌بینی شده است.
گفتنی است، بیست و سومین جشنواره بین‎المللی تئاتر کودک و نوجوان از 22 تا 27 آذرماه در همدان پایتخت تاریخ و تمدن ایران زمین برگزار می ‌شود.

کلید واژه ها

تئاتر

جشنواره

کودک

نوجوان

سینما

اخبار

نویسنده:

مریم برزویی

پست قبلی

نوآوری در ارتباطات

پست بعدی

آموزش پاورپوینت 2013 - جلسه هشتم

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.