فراخوان مسابقه بین المللی نقاشی راپمی

لاک پشت ماندنی از کودکان و نوجوانان ۸ تا ۱۸ سال ایران دعوت کرد برای حضور فعال در مسابقه بزرگ نقاشی راپمی، از فرصت یک هفته باقیمانده تا ۲۰ اسفند استفاده کنند. اطلاعات بیشتر مسابقه بین المللی نقاشی راپمی در ادامه مطلب، با مداد آنلاین همراه باشید .

سازمان منطقه ای حفاظت از محیط زیست خلیج فارس و دریای عمان (راپمی) به مناسبت روز محیط زیست مسابقه بزرگ نقاشی و مقاله نویسی دانش آموزی با موضوع حفاظت از گونه های در معرض تهدید در منطقه خلیج فارس و دریای عمان برگزار می کند. 

این مسابقه توسط سازمان بین المللی حفظ محیط زیست خلیج فارس و دریای عمان ROPME  در بین کودکان و نوجوانان کشورهای عضو راپمی( ایران، عراق، امارات،قطر،کویت، بحرین، عربستان و عمان) برگزار می شود. سازمان راپمی در کویت مستقر است.

موضوع نقاشی راپمی، حفاظت ازگونه های زیستی درمعرض تهدید خلیج فارس ودریای عمان است، شامل:  لاک پشت های دریایی،گاوهای دریایی، نهنگ گوژپشت، فلامینگو و کولی کر(Whale shark)

کودکان و نوجوانان علاقه مند باید نقاشی های خود را در کاغذ  A3 با استفاده از آبرنگ، ماژیک یا مداد شمعی و یا ترکیبی از این ها بکشند و از مداد رنگی استفاده نکنند.

همچنین مشخصات خود را (نام، نام خانوادگی، کشور، سن، جنسیت، تلفن، ایمیل، مدرسه، آدرس پستی) در پشت برگه نقاشی تکمیل نموده و حداکثر تا ۲۰ اسفندبه نشانی : تهران، بزرگراه شهید حکیم، پارک طبیعت پردیسان، سازمان حفاظت محیط زیست، معاونت محیط زیست دریایی  ارسال کنند.

فراخوان مسابقه بین المللی نقاشی راپمی

ماندنی، اسمی است که کودکان عسلویه وکنگان برای یک لاک پشت دریایی بزرگ انتخاب کردند که چند سال قبل در ساحل عسلویه زخمی شد و توسط کارکنان پتروشیمی مبین، مداوا و نگهداری وسپس به دریا بازگردانده شد. سپس بر اساس همین رویداد، نماد لاک پشت دریایی به اسم ماندنی طراحی و ساخته شد که برای حفظ محیط زیست دریایی تلاش میکند.

لاکپشت ماندنی

کلید واژه ها

نقاشی

محیط زیست

کودک

نوجوان

اخبار

نویسنده:

مریم برزویی

پست قبلی

فیلم سینمایی خوب، بد، جلف

پست بعدی

دلایل بد خطی دانش آموزان

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.