به نام خدا
داستان مداد آنلاین از کمی قبلتر در زمان دفاع پایان نامه بین من و آقای همسر شکل گرفت موضوع پایان نامم در مورد نوجون های شهر تهران بود من دانشجوی ارشد روانشناسی بودم و همسرم کارشناس ارشد الکترونیک که باید بگم علاقه بشدتی به برنامه نویسی داشتند اینگونه شد که ایشون شدن شرکت برنامه نویسی دات نرم افزار .
من و اقای همسر مدت کوتاهی بعد از ازدواج باهم همکار شدیم و یکی از ثمره های این همکاری مداد آنلاین بود. مداد آنلاین خواهر برادرهایی مثل باماآنلاین ، انبار آنلاین، فروشگاه آنلاین ، و خلاصه هرچه آنلاین باشه رو داره ، و برادر بزرگتری به نام دات نرم افزار که خوانده می شود آسان راهبرد پایا که دستگیر تمامی آنلاینی های عزیز هست رو داره
و من و اقای همسر بعد مدتی بچه دار شدیم دوتا گل پسر به اسم های محمد متین (بخوانید داداش بزرگه) و محمد مبین شدیم
در مسیر حرفه ای هم دوستانی با ما بودن و گاهی نبودن حتی خود من هم گاهی بودم و گاهی نبودم همین شد که شاعر فرمود :
رهرو آنست که آهسته و پیوسته رود
مداد آنلاین سعی داره خانه ای باشه مجازی برای کسب اطلاعات برای نوجوان ها از مهارت آموزی و اطلاعات مناسب سنتون تا مشاوره و روان درمانی.
دوستای گلم هر موقع نیاز داشتی با کسی صحبت کنی و با مشکلی چه در فضای مجازی و خانواده و مدرسه مواجه شدی میتونی بدون نگرانی از افشای اون از من کمک بگیری
آیدی من در اینستا گرام و واتساپ میتونه صحبت هاتونو به من برسونه دوستای گلم اگه مطلب و محتوایی متناسب با مجله ما دارید خوشحال میشم کمکتون کنم برای نشر کردنش با بقیه دوستاتون و با نام خودتون .
دوستدار شما مهدیه فرح آبادی سردبیر مجله الکترونیکی مداد آنلاین
خلوتی خواه، کاز اغیار تهی است
دولتی جوی، که بیچون و چراست
هر گلی، علت و عیبی دارد
گل بی علت و بی عیب، خداست
اردیبهشت 1401