2 هزار مدرسه میزبان کتاب های کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان میشوند

 معاون توسعه و مدیریت منابع کانون از میزبانی 2 هزار مدرسه در سراسر کشور از کتاب ها و محصولات فرهنگی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خبر داد.

فریدون واحدی، معاون توسعه و مدیریت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با اشاره به برنامه های کانون در هفته کتاب گفت: کانون با هدف اینکه بتواند محصولات خود را به مخاطبان هدفش برساند، 450 عنوان کتاب در همه گروه های سنی را با تخفیف 40 درصدی در این نمایشگاه ها و به مناسبت هفته کتاب عرضه می کند.

وی ادامه داد: نمایشگاه عرضه محصولات فرهنگی و هنری کانون با محوریت کتاب و کتابخوانی در بیش از 2 هزار مدرسه در سراسر کشور برگزار می شود، همچنین قرار است همزمان با هفته کتاب، در استان ها و فضاهای عمومی شهرستان ها نزدیک به 100 نمایشگاه برپا شود و 150 مرکز فرهنگی و هنری کانون نیز میزبان نمایشگاه های کتاب خواهند بود.

14 آبان ماه شروع هفته کتاب و کتابخوانی می باشد .

24 آبان روز کتاب و کتابخوانی

 

معاون توسعه کانون در ادامه با اشاره به تفاهم نامه همکاری مشترک کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان با آموزش و پرورش گفت: حضور کانون به واسطه عرضه محصولات فرهنگی و هنری با محوریت کتاب و کتابخوانی در مدارس سراسر کشور می تواند به تقویت حوزه های فرهنگی کشور منجر شود.

وی در ادامه عنوان کرد: نمایشگاه هفته کتاب و کتابخوانی با رویکرد فرهنگی «کتاب در خدمت دانایی» با محور عرضه کتاب و کمک به همین فضاها برگزار خواهد شد و حضور در این نمایشگاه ها علاوه بر این که به معرفی آثار و تولیدات کانون کمک می کند در مسیر توسعه فرهنگ مطالعه و کتاب خواندن نیز می تواند تأثیرگذار باشد.واحدی با بیان اینکه فعالیت های رسانه ای و روابط عمومی ها می توانند پشتوانه فعالیت های فرهنگی به ویژه در توسعه فرهنگ مطالعه باشند، بیان کرد: این فعالیت ها امکان دسترسی مخاطبان به کتاب و ...

کلید واژه ها

کتاب

نوجوان

مدرسه

دانش آموز

نویسنده:

مریم برزویی

2-هزار-مدرسه-میزبان-کتاب-های-کانون-پرورش-فکری-کودکان-و-نوجوانان-میشوند
پست قبلی

حکمت های امام علی ( ع ) از حکمت 76 تا 80

پست بعدی

تفکر نقادانه

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.