اپلیکیشن آموزش مکالمه زبان انگلیسی

در این نرم افزار و اپلیکیشن مهارت های مانند گوش دادن (Listening) و صحبت کردن (Speaking) انگلیسی به صورت کاملا کاربردی از سطوح مقدماتی تا پایان متوسط آموزش داده می شود.

آموزش و فراگیری زبان دوم از دشواری های بسیاری برخوردار است، بصورتی که هر کسی که تجربه این آموزش را دارد ، از سختی های آن گلایه و شکایت دارد. ولی  این روزها یادگیری زبان دوم از اساسی ترین نیازهای زندگی افراد است. اگر این زبان دوم انگلیسی باشد که جایگاه آن پرارزش تر نیز می شود.
امروزه تکنولوژی هم در این راه متوقف نمانده است و اقدامات متعددی در راستای این آموزش انجام داده است.
اپلیکیشن آموزش مکالمه زبان انگلیسی همراه به شما کمک خواهد کرد تا دانش لغوی و گرامر‌تان را افزایش دهید و بتوانید راحت‌تر با زبان انگلیسی سخن بگویید. 

اپلیکیشن آموزش مکالمه زبان انگلیسی

یکی از قسمت های این اپلیکیشن Leitner Box نام دارد که شما را در به خاطر سپردن جملات و دیالوگ‌ها کمک می‌کند. روند این بخش به این صورت است که شما هر جمله‌ای را که مشکل دارید، وارد جعبه اول می‌کنید و روز بعد باز سراغ همان جمله می‌روید. اگر توانستید جمله را به خاطر بیاورید که هیچ، در غیر این صورت جمله را به جعبه دوم انتقال داده و روز بعد امتحان می‌کنید. این روند تا زمانی که تمامی جمله‌ها را یاد بگیرید ادامه خواهد یافت. این همان اساس کار جعبه لایتنر است.
همچنین این نرم افزار دارای یک Dictionary است. در این بخش شما کلمه انگلیسی را وارد می‌کنید و سپس معادل فارسی آن برای شما نمایش داده می‌شود. امکان شنیدن تلفظ کلمه‌ هم در این قسمت موجود است. شما می‌توانید لغات خاصی را که مد نظر دارید ستاره‌دار کنید و آن‌ها را در بخش خاصی کنار هم داشته باشید.

اپلیکیشن آموزش مکالمه زبان انگلیسی
 
برخی از ویژگی های این اپلیکیشن:

  • سازگاری کامل با ویژگیهای سیستم عامل اندروید
  • شامل مکالمات کتاب های (Intro ، Book1 ، Book2 ، Book3) متد آموزشی دانشگاه کمبریج انگلستان (Interchange) به همراه ترجمه فارسی
  • شامل گویش صوتی اصل مکالمات
  • امکان پخش مکالمات تمامی دروس در خارج از نرم افزار به منظور مرور جملات
  • شامل جعبه یادگیری لایتنر به منظور تسهیل در بخاطرسپاری جملات
  • فرهنگ لغات انگلیسی به فارسی با بیش از 30 هزار واژه (منبع Oxford) به همراه تلفظ صوتی
  • امکان انتقال لغات دیکشنری به بانک لغات شخصی کاربر (Favorite)
  • امکان تعیین ساعت یادآوری (به صورت نوتیفیکیشن) جهت مرور جعبه لایتنر

این اپلیکیشن دارای حجم ۳۴٫۲ مگابایت و توسط همراه سامانه پردیس پیاده سازی و اجرا شده است و هم اکنون نسخه 1.2 از آن موجود است.

دانلود از کافه بازار

همچنین این نرم افزار موفق به کسب رتبه اول بخش بهترین اثر آموزشی در پنجمین جشنواره بین‌المللی رسانه‌های دیجیتال - تهران مهرماه 1390 شده است.
کاربران این اپلیکیشن می توانند به منظور طرح مشکلات و ارائه پیشنهادات خود از طریق آی دی تلگرام   telegram.me/hspsupport با سازندگان این اپ در ارتباط باشند.

اگر شما هم نظری در مورد نرم افزار و تجربه کارکردن با آن را دارید ، با ما به اشتراک بگذارید.

کلید واژه ها

اپلیکیشن و نرم افزار

آموزش زبان

اندروید

زبان انگلیسی

آموزشی

نویسنده:

هادی سلیمانی راد

اپلیکیشن-آموزش-مکالمه-زبان-انگلیسی
پست قبلی

تغییرات جسمی در دوران بلوغ

پست بعدی

بازی آنلاین بره های ناقلا

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.