پارک تفریحی بیلینو

بیلینو نخستین پارک عمرانی ایران یکی از جذاب ترین و زیباترین مکان های تفریحی در تهران برای بچه ها به شمار می رود که عنصر اصلی آن وسایل راه سازی، عمرانی و ماشین آلات سنگین در مقیاس کودکان است. بازی و تجربه با دستگاه های واقعی راه سازی و ساختمانی است .

این ایده خلاقانه فضای پارک را زیبا و جذاب کرده، به طوری که غیر از تفریح، ذهن کودکان را به مسائلی مانند ساخت و ساز و راه سازی آشنا می کند. تا شاید در آینده نسبت به این رشته شغلی علاقمند شوند.

پارک تفریحی بیلینو

بیلینو برای اولین بار در ایران تلاش کرده است تا در کنار بازی و سرگرمی، امکان تجربه و یادگیری را برای کودکان و نوجوانان فراهم کند. بازی با ماشینهای واقعی راه سازی و ساختمانی برای مخاطبان این شهر بازی، تجربه فوق العاده ای را برایشان رقم خواهد زد .

پارک تفریحی بیلینو

از ویژگی های این پارک می توان به همکاری با مدارس و مهد کودک ها اشاره کرد که یک تور خصوصی برای بازدید و تفریح بصورت اختصاصی در اختیار بازدیدکنندگان خود قرار می دهد. همچنین برخی از خانواده ها و یا موسسات می توانند ساعات و یا روزی را برای برگزاری جشن تولد و یا مهمانی برای فرزندان خود اختصاص دهند.

پارک تفریحی بیلینو

 پارک تفریحی بیلینو

بسیار جالب است که تجهیزات راه سازی اعم از بیل مکانیکی، لیفتراک، جرثقیل و نوار نقاله، مینی بیل مکانیکی، لودر، لودر بادی، بولدوزر، دستگاه جابجایی توپ، ماشین حمل الوار، جرثقیل چنگکی و… در مقیاسی کوچک می تواند تأثیرگذار باشد. بسیاری از این وسایل راه سازی سنگین در برند های مختلف مانند: کوماتسو، کاترپیلار، هیوندای و … عنصر مهم اقتصادی در صنعت ساخت و ساز به شمار می روند.

پارک تفریحی بیلینو

 پارک تفریحی بیلینو

 بیلینو در بوستان نهج البلاغه ​( منطقه دو ) واقع شده و از سه بزرگراه شهید همت، اشرفی اصفهانی و یادگار امام دسترسی دارد. 

کلید واژه ها

پارک

تهران

گردشگری

اردو

کجا بریم

منبع

مداد

نویسنده:

مریم برزویی

پست قبلی

عملکرد ضعیف مغز

پست بعدی

آموزش پاورپوینت 2013 - مرور جلسات یکم الی هفتم

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.