راه اندازی بخش معرفی مدارس در وب سایت مداد آنلاین

در پی درخواست شما مدیران عزیز جهت معرفی مدارس خود در مداد آنلاین، ما بر آن شدیم تا بخش ویژه ایی تحت عنوان "معرفی مدارس" راه اندازی نموده و با استفاده از تیم تبلیغاتی مجرب خود، به این نیاز شما پاسخگویی شایسته داشته باشیم. 

همانطور که میدانید پیشرفت و نفوذ اینترنت در کل کشور رو به گسترش است و امروزه تمام افراد جامعه، بخصوص نوجوانان و حتی کودکان درگیر فضای مجازی شده اند. دغدغه ی اینترنتی پاک با محتوای فاخر و شایسته در بستر شبکه ملی اطلاعات، ما را بر آن داشت که برای ساماندهی فضای مجازی و ایجاد بستری ایمن برای کودکان، نوجوانان و بطور کلی دانش آموزان میهن عزیزمان به فکر راه اندازی وب سایتی در این حوزه شویم .
مداد آنلاین یکی از زیر مجموعه های آوای مدرسه است که فعالیت رسمی خود را از ابتدای مهرماه سال جاری شروع نموده است.
این وب سایت با محوریت دانش آموز، اولیای وی در مدرسه و خانه در حوزه ی روانشناسی، سلامت ، گرافیک، فناوری اطلاعات، مشاوره تغذیه، کارشناس مذهبی اقدام به تولید محتوای ناب و دسته اول نموده است.

در پی درخواست شما مدیران عزیز جهت معرفی مدارس خود در مدادآنلاین ، ما بر آن شدیم تا بخش ویژه ایی تحت عنوان "معرفی مدارس" راه اندازی نموده و با استفاده از تیم تبلیغاتی مجرب خود، به این نیاز شما پاسخگویی شایسته داشته باشیم. 

لذا مداد آنلاین آمادگی خود را در زمینه تهیه گزارشات ویدئویی( کلیپ - عکاسی )  از مدارس جهت معرفی  امکانات و خدمات، محیط آموزشی و گزارشات خاص از گردهمایی ها، اردوهای علمی، جشنواره ها و کنفرانس های علمی و ادبی برگزار شده در مدارس را  اعلام میدارد.

معرفی مدارس_فعالیت های جانبی

 معرفی مدارس_فعالیت های جانبی

معرفی مدارس_فعالیت های جانبی  

همچنین مدادآنلاین در راستای ارائه محتوای ناب و دسته اول در حوزه دانش آموز از شما معلمین ، مدیران ، معاونین پرورشی و دانش آموزان دعوت به همکاری می نماید. که در صورت تمایل با نام خود و مدرسه ای که در آن فعالیت دارید، اقدام به نشر و اشتراک گذاری تجربیات و مطالب خود نمائید . 
از دیگر خدمات مداد آنلاین ارائه باکس محتوای در حوزه های ذکر شده می باشد . شما این باکس را در سایت خود قرار دهید و تمامی مطالب بصورت اتوماتیک و آنلاین در سایت مدرسه شما نمایش داده شود و دیگر نگران به روز شدن سایت خود در این قسمت ها نباشید.
در صورت تمایل میتوانید از طریق راه های ارتباطی مداد آنلاین با ما در تماس باشید و از سایر ویژگی های این طرح آگاه شوید.

راه های ارتباطی :

فاکس :

  • 021-86084604

تلگرام :

ایمیل:

قسمت سوژهای ارسالی سایت مداد آنلاین 

کلید واژه ها

اخبار مداد آنلاین

اخبار

معرفی مدارس

مدرسه

نویسنده:

مریم برزویی

پست قبلی

والدین و دوستی های فرزندان

پست بعدی

افزایش 5 نمره‌ای امتحانات میان ترم دانش آموزان

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.