مانور سراسری همیاران گردشگر در 24 اسفند ماه

مدیرکل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش عنوان کرد: 24 اسفندماه اولین مانور همیاران گردشگر در سراسر کشور برگزار می‌شود.

مهدی علی‌اکبرزاده مدیرکل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش؛ در خصوص برنامه‌های در نظر گرفته شده برای دانش‌آموزان در آستانه نوروز گفت: 24 اسفند ماه اولین مانور همیاران گردشگر در سراسر کشور برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: طرح همیاران گردشگر برای اولین بار در کشور اجرایی می‌شود و دانش‌آموزان اولین مانور این طرح را به منظور آماده سازی برای انجام فعالیت‌های مورد نظر در طرح برگزار می‌کنند.

مدیرکل امور فرهنگی هنری وزارت آموزش و پرورش اظهار داشت: در فاز اول این طرح 384 مدرسه مورد توجه قرار گرفته و خدمات مورد نظر را ارائه می‌دهد.

علی اکبرزاده بیان کرد: محل برگزاری مانور همیاران گردشگر در تهران در جوار حرم امام خمینی (ره) برگزار می‌شود و به طور همزمان در سایر استانهای کشور نیز این برنامه در دستور کار قرار گرفته است.

وی تصریح کرد: 100 همیار پلیس هم در این مانور به همراه همیاران گردشگر شرکت می‌کنند.

مانور سراسری همیاران گردشگر

گفتنی است طرح همیاران گردشگر به منظور آشنایی دانش‌آموزان با میراث فرهنگی کشور برگزار می‌شود و افراد شرکت کننده در طرح پس از آموزش در این زمینه مسائل مربوط به حوزه گردشگری و میراث فرهنگی را برای والدین و سایر افراد ارائه می‌دهند که با همکاری سازمان میراث فرهنگی و آموزش و پرورش انجام می‌شود.

کلید واژه ها

دانش آموز

گردشگری

اخبار

مدرسه

نوروز

نویسنده:

مریم برزویی

پست قبلی

رازهای نقاشی کودک من

پست بعدی

چرا فرزندم با ما به سفر نمی آید؟

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.