معرفی اپلیکیشن Math Tricks؛ آموزش ریاضی

شاید شما هم این جمله به گوشتان رسیده باشد ، ریاضی درس شیرینی است .
همه ما با این جمله آشنا هستیم و در دوران تحصیل آن را زیاد شنیده باشیم ولی آیا واقعا ریاضی شیرین است یا مشکل از ماست .

مطمئنا ریاضی هم مثل باقی درس ها می تواند شیرین و یا تلخ ، سخت یا آسان باشد و به طور قاطع نمی توان از آن به بدی یا به خوبی یاد کرد . البته نباید شیوه های تدریس این درس را نادیده گرفت. مطمئنا شیوه های نوین و بیان آن با لطافت خاصی می تواند دانش آموز را به این درس مشتاق و شیرینی این درس را به او بچشاند. دانش آموزی که از هوش و استعداد بالایی برخوردار است.
با ورود اپ Math Tricks شما با ترفندهای بسیار شیرین و جذابی در مورد درس ریاضی آشنا می شوید و س از مدتی متوجه خواهید شد که ریاضی آنقدرها هم که فکر می کردید درس سخت و غیر قابل فهمی نبوده است.

Math Tricksبرای یادگیری ریاضی ما باید سراغ بازی برویم. Math Tricks برای آموزش ترفندهای خود به شیوه “بازی و ریاضی” عمل می کند که از این نظر توانسته کاربران زیادی در تمامی دنیا پیدا کند.
شما در Math Tricks می توانید به شکل تک نفره ، دو نفره و حتی با کاربران آنلاین در تمامی نقاط دنیا بازی نمایید و با اعداد و ارقام سر و کله بزنید.

در این اپ شما با ترفندهایی برای جمع، ضرب، تفریق، تقسیم، درصد گرفتن، به توان رساندن، ریشه n ام گرفتن از اعداد و ... به شما آموزش داده می شود. بعضی از این ترفندها آنقدر کارتان را برای محاسبه آسان می کنند که شاید حسرت بخورید که چرا یک عمر از آن ها غافل بوده اید.

مثال ساده ای برایتان می زنیم. چگونه 35 را ضربدر 11 می کنید؟ ضرب سنتی یا با استفاده از ماشین حساب؟ Math Tricks به شما آموزش می دهد که برای ضرب اعداد دو رقمی مثل 35 در یازده، کافیست دو رقم عدد 35 را با هم جمع کرده و مجموع را بین 3 و 5 بگذارید. به عبارت ساده تر: 8=5+3 که جواب 5ـ8ـ3 خواهد بود.

این فقط یکی از ساده ترین ترفندهای این اپلیکیشن است. ده ها ترفند دیگر در عملیات گوناگون ریاضی هم در اپلیکیشن خواهید دید که مطمئنا از این که چقدر کارها را آسان می کنند حیرت خواهید کرد. بعضی از این ترفندها رایگانند، اما بعضی دیگر نیازمند سکه برای آزاد شدن هستند که البته با شرکت در چالش ها احتمالش هست که بتوانید بدون نیاز به پرداخت درون برنامه ای آزادشان کنید.

 

دانلود از : کافه بازار

دانلود از : گوگل پلی

کلید واژه ها

اپلیکیشن و نرم افزار

آموزش ریاضی

نویسنده:

هادی سلیمانی راد

معرفی-اپلیکیشن-Math-Tricks-آموزش-ریاضی
پست قبلی

چگونه بر خشم ناشی از حسادت به موفقیت دیگران غلبه کنیم؟

پست بعدی

حکمت های امام علی ( ع ) از حکمت 21 تا 25

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.