كسب دیپلم افتخار در نمایشگاه نقاشی بلغارستان

دیپلم افتخار هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان به هفت عضو کودک و نوجوان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان رسید.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی نقاشی «نوا زاگورا» کشور بلغارستان در سال 2016، که با موضوع «آزاد» برگزار شد، از بین 3134 اثر رسیده از 40 کشور جهان 7 نفر از اعضای مراکز فرهنگی و هنری کانون موفق به کسب دیپلم افتخار در این دوره از مسابقه شده‌اند.
بر این اساس، «صدف صالحی» 12 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری کانون اصفهان، «ستاره شاه‌ویسی» 7 ساله از مرکز فرهنگی هنری کانون در شهرک کارمندان کرمانشاه، «امیر رضا نوری‌زاده» 12 ساله از مرکز 28 کانون تهران، «هستی رحمت‌اللهی» 7 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری بهبهان کانون خوزستان، «درسا غزازانی» 7 ساله از مرکز آفرینش‌های فرهنگی و هنری کانون، «هانیه احمدی» 13 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری 16 کانون تهران، «علی زرین کمر» 6 ساله از مرکز فرهنگی‌هنری پارس‌آباد کانون اردبیل موفق به کسب دیپلم افتخار این دوره از مسابقه شده‌اند.
گفتنی است؛ کانون پرورش فکری با ارسال 15 اثر نقاشی در این مسابقه شرکت کرده است و هم‌چنین یک دیپلم افتخار به امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان برای مشارکت و حضور فعال در این مسابقه اهدا شده است.

کلید واژه ها

نقاشی

کانون پرورش فکری کودکان

نمایشگاه

نویسنده:

مریم برزویی

كسب-دیپلم-افتخار-در-نمایشگاه-نقاشی-بلغارستان
پست قبلی

انتخابات شوراهای دانش آموزی، بستر مشاركت عمومی جوانان در جامعه است

پست بعدی

حکایت قرآنی ، جان حبیب خدا

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.