آموزش ویدئویی فتوشاپ - مرور جلسات یکم الی نهم

در این مطلب قصد داریم تا به مرور آنچه در 9 قسمت ویدئویی گذشته راجع به فتوشاپ صحبت نموده ایم ، بپردازیم. با ما در ادامه مداد آنلاین همراه باشید.

 اگر با ما همراه بوده باشید ، آموزش های گام به گام و کاربردی در زمینه یادگیری فتوشاپ را در خدمت شما عزیزان شروع نموده ایم. لیست سرفصل آموزش ها به شرح زیر است :

آموزش ویدئویی فتوشاپ CS6 - فصل اول

این ویدئو در دوشنبه 5 مهر منتشر شد و در آن راجع به فصل اول یعنی کلیات فتوشاپ بحث شد. شما می توانید این ویدئو را در زیر مشاهده نمایید.آموزش ویدئویی فتوشاپ CS6 - فصل اول - کلیات
در این فصل طبق روال گفته شده درباره ی ساختار فتوشاپ، مودهای رنگی، باز کردن فایل و صفحه ی جدید با تمام جزییات با شما مداد آنلاینی های عزیز حرف زدیم. این ویدئو در تاریخ پنج شنبه 22 مهر بارگزاری گردید.

 آموزش ویدئویی فتوشاپ فصل دوم - بخش اول
ویدئویی که در تاریخ چهارشنبه 28 مهرماه سال جاری آپلود نمودیم از اولین آموزش ویدئوی فتوشاپ در فصل دوم از اولین ابزار یعنی ابزار نشانه، رکت انگل، الپتیکال و ... در کنار هر آنچه به ابزارهای انتخاب مربوط است، پرداخته ایم.

 


آموزش ویدئویی فتوشاپ فصل دوم - بخش دوم
آموزش ابزارهای برش و انتخاب lasso, polygonal, magnatic تا ابزار انتخاب سریع quick selection و چوب جادوییmagic wand  به همراه توضیحات نوار وضعیت. برای مشاهده ویدئویی چهارشنبه 5 آبان بر روی زیر کلیک نمایید.

 

 


آموزش ویدئویی فتوشاپ فصل دوم - بخش سوم
در این بخش به معرفی ابزارهای crop، slice،  قطره چکان، Not و ابزار شماره زن پرداخته و تنظیمات هر یک را بصورت مجزا آموزش می دهیم. تاریخ این ویدئو چهارشنبه 12 آبان ماه است.

 آموزش ویدئویی فتوشاپ فصل دوم - بخش چهارم
در این آموزش ویدئویی بخشی از ابزارهای رتوش در فتوشاپ مانند چسب زخم، patch ، رفع قرمزی چشم و ابزار Brush را بطور کامل معرفی معرفی می نماییم. چهارشنبه 19 آبان 1395

 


آموزش ویدئویی فتوشاپ فصل دوم - بخش پنجم
آموزش های چهارشنبه 26 آبان به شرح زیر بوده است :

بخشی ابزار رتوش استامپ و استامپ پترن و ساخت پترن
رتوش استامپ برای ترمیم عکس یا ساخت تصویر به کمک تصویر اصلی و کپی از آن
پترن استامپ برای داشتن نمونه ای از یک تصویر بعنوان مهر و تکرار آن در هر زمینه ای
گنجانده شده است.

 


آموزش ویدئویی فتوشاپ فصل دوم - بخش ششم
شروع این ویدئو با ابزار هیستوری براش است. ابزار پاک کن، پاک کن قیچی ساز، Gradient و ساخت آن و ابزار سطل رنگ به ترتیب ابزارهای بعدی مورد بحث است.
نکته :
در ابزار هیستوری اگر مدل تصویری از RGB  به CMYK  تغییر داده شده باشد، ابزار غیر فعال خواهد شد ، مگر اینکه بعد از تغییر مود رنگی ابتدا فایل را ذخیره و مجدد باز نمایید. در این صورت می توانیم از امکانات این ابزار استفاده نمایید. چهارشنبه 3 آذر ماه این ویدئو منتشر شد.آموزش ویدئویی فتوشاپ فصل دوم - بخش هفتم
در این بخش به معرفی و روش کار ابزارهای  blur، sharp ،burn و dodge ، نحوه ی ترسیم اشکال ، انواع شکل و Shape ها  و هر آنچه از بخش ابزارها باقی مانده بود، پرداختیم. این ویدئو در هفته گذشته یعنی چهارشنبه 10 آذر در مداد آنلاین منتشر گردید. همچنین یک تیزر تبلیغاتی برای این بخش در تاریخ سه شنبه 2 آذر تهیه و تولید گردید.با آرزوی موفقیت برای شما دوستان

مداد آنلاین ، یادگیری آنلاین

کلید واژه ها

آموزش فتوشاپ

ویدئو

آموزش ویدئویی

آموزش تصویری

آموزش رایگان

آموزش صفر تا صد

پست قبلی

حکمت های امام علی ( ع ) از حکمت 116 تا 120

پست بعدی

اپلیکیشن دمنوش ، درمان در فنجان شماست!!

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.