درخشش دانش آموزان البرزی در مسابقات بین المللی کاراته

شبنم و شقایق واحدی دانش آموزان پایه چهارم دبیرستان شهید سمعیی آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج در مسابقات بین‌المللی کاراته جوانان جام ایران زمین در رده سنی جوانان مقام اول را به خود اختصاص داده و مدال طلا کسب کردند.

خسرو ساکی مدیرکل آموزش و پرورش البرز روز دوشنبه در گفت و گو با ایرنا ​گفت : شبنم و شقایق واحدی دانش آموزان پایه چهارم دبیرستان شهید سمعیی آموزش و پرورش ناحیه 2 کرج در مسابقات بین‌المللی کاراته جوانان جام ایران زمین در رده سنی جوانان مقام اول را به خود اختصاص داده و مدال طلا کسب کردند.
وی اظهار کرد: این 2 دانش آموز در دوازدهمین دوره رقابت‌های بین المللی کاراته جام ایران زمین که در آن تیم های داخلی و خارجی حضور داشتند برای ایران اسلامی و البرزنشینان افتخار آفرینی کردند.
وی بیان کرد: این دوره از مسابقات با حضور تیم هایی از گرجستان، عراق، ارمنستان و آذربایجان به همراه تیم های از کشورمان در دو بخش بانوان و آقایان برگزار شد.
ساکی ادامه داد: رقابت های کاراته بین المللی جام ایران زمین در سه رده سنی نوجوانان، جوانان و بزرگسالان طی روزهای ۳۰ آذر و یک دی ماه در بخش مردان به میزبانی خانه تکواندو و در بخش بانوان در مجموعه ورزش معلم برگزار شد.
وی تصریح کرد: دانش آموزان البرزی در مسابقات بین المللی جام ایران زمین به میزبانی تهران با توکل به خدا ، به یاد امام و شهدا بار دیگر با همت خود موجب برافراشته شدن پرچم مقدس جمهوری اسلامی شدند.

مداد آنلاین این پیروزی را تبریک گفته ، و موفقیت های بیشتری را برای این نوجوانان آرزو دارد .​

کلید واژه ها

ورزش

اخبار

سلامت

نوجوانان

موفقیت

کاراته

دانش آموز نمونه

نویسنده:

مریم برزویی

پست قبلی

داستان های کوتاه نوشته حلما خانمحمدی

پست بعدی

5 فیلم به بخش سودای سیمرغ اضافه شد

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.