آغاز پیش ثبت نام مدارس برای سال تحصیلی 97-96

با فرا رسیدن سال جدید بویژه پس از تعطیلات نوروز ، مدارس سازوکار پیش ثبت نام از دانش آموزان را در واحدهای خود آغاز می نمایند.

مجتمع های آموزشی که در زیر مجموعه خود از چندین مدرسه برخورداراند ، در این راه پیش قدم هستند. ولی دیگر مدارس نیز با ارائه صفحاتی مبنی بر ثبت نام سال تحصیلی 97-96 اقدام به معرفی مدرسه خود می نمایند.
اطلاعیه های پیش ثبت نام و آزمون های ورودی مدارس در سال تحصیلی 97-96 بسیار مفید است ، بطوری که والدین با مطالعه شرایط حضور دانش آموز خود در این مدارس آشنا می شود و امکان مقایسه نیز برای آنها بوجود می آید.

آغاز پیش ثبت نام مدارس برای سال تحصیلی 97-96

البته والدین تقریبا با شناختی که از قبل دارند اکتفا می کنند ولی خود مدارس می توانند با ارائه مطالب مناسب ، آگاهی بیشتری در مورد پتانسیل های موجود در فضای آموزشی خود ارائه دهند.
مطمئنا یکی از فواید بسیار خوب فضای مجازی ، امکان در دسترس بودن اطلاعات در هر زمان و مکان است.
مدارس می توانند با صرف هزینه های اندک ، به ارائه خود در فضای مجازی بپردازند و از پتانسیل حضور کاربران در این فضا ، بهره مند شوند. البته مدیران مدرسه حتما می دانند که یک شبه نمی توان حضور پررنگی در فضای آنلاین داشت و باید مدت زمان منطقی آن سپری شود تا بهره مندی حداکثر آید مجموعه شود.

آغاز پیش ثبت نام مدارس برای سال تحصیلی 97-96

معمولا وب سایت های مدارس ، از زیبایی خاصی برخوردار نیست و سازگاری زیادی با محیط آموزشی ندارد ولی می توان در ایام پیش ثبت نام از صفحات جذاب تر که امروزه به صفحات فرود (Landing Page) معروف هستند ، استفاده نمود.
همچنین مدارس می توانند با قرار دادن تبلیغات خود در شبکه های اجتماعی و یا درج رپورتاژهای آگهی در سایت های مرتبط به معرفی شبکه آموزشی ، خدماتی و فرهنگی خود بپردازند.
مداد آنلاین یک مجله اینترنتی مخصوص دانش آموزان ، مدرسه ، معلم و اولیای دانش آموز است و روزانه بیش از 1000 بازدید از مطالب آن بعمل می آید ؛ با فراهم آوردن مکان های تبلیغاتی در بستر خود ، دست مدارس و مدیران آن را به گرمی میفشارد.
به نظر می رسد با توجه به شروع تبلیغات مدارس در فضای آنلاین ، درج آگهی در مداد آنلاین ، گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه جهت عقب نماندن از غافله پیش ثبت نام های سال تحصیلی 97-96 می باشد.

 

بامااَد
 

برخی پیش ثبت نامی های مدارس ویژه سال تحصیلی 97-96:

کلید واژه ها

اخبار مداد آنلاین

معرفی مدرسه

مدرسه

دانش آموز

والدین

پست قبلی

آمار بالای پوسیدگی دندان‌های دانش‌آموزان

پست بعدی

پردیس سینمایی چارسو، ​آماده آغاز رسمی جشنواره جهانی فجر می شود

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.

  • سمنت پلاست
    سمنت پلاست | 1397/08/08 | 17:34:56
    سلام.ممنون از مطالب خوبتون.وب خیلی خوبی دارید