آغاز پیش ثبت نام مدارس برای سال تحصیلی 97-96

با فرا رسیدن سال جدید بویژه پس از تعطیلات نوروز ، مدارس سازوکار پیش ثبت نام از دانش آموزان را در واحدهای خود آغاز می نمایند.

مجتمع های آموزشی که در زیر مجموعه خود از چندین مدرسه برخورداراند ، در این راه پیش قدم هستند. ولی دیگر مدارس نیز با ارائه صفحاتی مبنی بر ثبت نام سال تحصیلی 97-96 اقدام به معرفی مدرسه خود می نمایند.
اطلاعیه های پیش ثبت نام و آزمون های ورودی مدارس در سال تحصیلی 97-96 بسیار مفید است ، بطوری که والدین با مطالعه شرایط حضور دانش آموز خود در این مدارس آشنا می شود و امکان مقایسه نیز برای آنها بوجود می آید.

آغاز پیش ثبت نام مدارس برای سال تحصیلی 97-96

البته والدین تقریبا با شناختی که از قبل دارند اکتفا می کنند ولی خود مدارس می توانند با ارائه مطالب مناسب ، آگاهی بیشتری در مورد پتانسیل های موجود در فضای آموزشی خود ارائه دهند.
مطمئنا یکی از فواید بسیار خوب فضای مجازی ، امکان در دسترس بودن اطلاعات در هر زمان و مکان است.
مدارس می توانند با صرف هزینه های اندک ، به ارائه خود در فضای مجازی بپردازند و از پتانسیل حضور کاربران در این فضا ، بهره مند شوند. البته مدیران مدرسه حتما می دانند که یک شبه نمی توان حضور پررنگی در فضای آنلاین داشت و باید مدت زمان منطقی آن سپری شود تا بهره مندی حداکثر آید مجموعه شود.

آغاز پیش ثبت نام مدارس برای سال تحصیلی 97-96

معمولا وب سایت های مدارس ، از زیبایی خاصی برخوردار نیست و سازگاری زیادی با محیط آموزشی ندارد ولی می توان در ایام پیش ثبت نام از صفحات جذاب تر که امروزه به صفحات فرود (Landing Page) معروف هستند ، استفاده نمود.
همچنین مدارس می توانند با قرار دادن تبلیغات خود در شبکه های اجتماعی و یا درج رپورتاژهای آگهی در سایت های مرتبط به معرفی شبکه آموزشی ، خدماتی و فرهنگی خود بپردازند.
مداد آنلاین یک مجله اینترنتی مخصوص دانش آموزان ، مدرسه ، معلم و اولیای دانش آموز است و روزانه بیش از 1000 بازدید از مطالب آن بعمل می آید ؛ با فراهم آوردن مکان های تبلیغاتی در بستر خود ، دست مدارس و مدیران آن را به گرمی میفشارد.
به نظر می رسد با توجه به شروع تبلیغات مدارس در فضای آنلاین ، درج آگهی در مداد آنلاین ، گزینه ای مناسب و مقرون به صرفه جهت عقب نماندن از غافله پیش ثبت نام های سال تحصیلی 97-96 می باشد.

 

بامااَد
 

برخی پیش ثبت نامی های مدارس ویژه سال تحصیلی 97-96:

کلید واژه ها

اخبار مداد آنلاین

معرفی مدرسه

مدرسه

دانش آموز

والدین

نویسنده:

مهدیه فرح آبادی

پست قبلی

آمار بالای پوسیدگی دندان‌های دانش‌آموزان

پست بعدی

پردیس سینمایی چارسو، ​آماده آغاز رسمی جشنواره جهانی فجر می شود

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.

  • سمنت پلاست
    سمنت پلاست | 1397/08/08 | 17:34:56
    سلام.ممنون از مطالب خوبتون.وب خیلی خوبی دارید
  • خانه هوشمند آلفا
    خانه هوشمند آلفا | 1398/02/08 | 10:16:16
    این خیلی خوبه که مدارس یک پرتال اینترنتی داشته باشند . چون هم والدین از طریق پروفابل کاربری عملکرد بچه هاشون رو در تحصیل ببینند. صرفه جویی در زمان و تشویق در فضای مجازی. اشنایی دانش اموزان با تکنولوژی خصوصا تو دوره ای هستیم که گرایش به فضای مجازی بسیار زیاده. چقدر خوب میشد اگر از این بستر به نحو احسن استفاده میکردیم