معرفی سایت ورزش سه

سایتی که امروز میخواهیم در مورد آن حرف بزنیم ، سایت ورزش سه است . سایتی که رتبه آن طبق آمار سایت الکسا 2 در ایران و 237 در جهان است.

شاید برای شما جالب باشد که بدانید تاریخچه و مدل فعالیتی این سایت به چه نحوه ی است برای همین ما را تا انتهای مطلب همراهی نمایید.
در آغاز شروع فعالیت این وب سایت با نام فوتبال سه کار خود را آغاز نمود. زمانی که خیلی مثل امروز شناخته شده و مطرح نبود.

سایت ورزش 3 فوتبال 3

پس از مدتی فعالیت در تاریخ 24 اسفند 89 نام خود را به نام فعلی ورزش سه (ورزش 3 )  تغییر داد و دیگر خبری از فوتبال سه نبود.

سایت ورزش 3
نکته ی خیلی جالب قالب و پوسته این سایت و عدم تغییر در ساعت یست که در بالا در سمت چپ داشته است که در حال در حاضر خبری از نیست. همچنین چیدمان و رنگ بندی آن کمترین تغییرات را به خود دیده است.
به نظرم چیزی که ورزش 3 را نسبت به رقبای خود برتر کرده است و آن را بعد از گوگل در ایران به بالاترین سطح برده است ، مطالب به روز و بهنگام است . همچنین مدیران این وب سایت در مرور زمان آیتم های جدیدی به این وب سایت اضافه کرده اند ولی کماکان رسالت و هویت خود را در تمامی این سالها حفظ کرده است .
ضمن اینکه در رشد و توسعه ورزش سه نباید از حوزه پر شور و نشاط و پر مخاطب ورزش به سادگی عبور کرد
بخش هایی نظیر ویدئو ، تیم فانتزی ، اخبار زنده ، نتایج زنده ، taktix ، جداول لیگ ها ، تصاویر بازیکنان ، تصاویری از صفحات روزنامه ، اخبار نقل و انتقالات و ... تنها بخشی از خدماتی ست که این وب سایت به مخاطبین بیشمار خود ارائه می دهد.

سایت ورزش سه
شما می توانید کد های نتایج زنده و لیگ ها را درون وبلاگ و یا وب سایت خود قرار دهید. این یک ابزار مفید برای برنامه نویسان ، طراحان و توسعه دهندگان نرم افزار می باشد

ورزش سه امروز دارای اپلیکیشن چند چند است که با آن می توانید نتایج مسابقات را پیش بینی کنید

همچنین این وب سایت دارای بخشی است که جدول پخش ورزش از تلویزیون را به اطلاع مخاطبان و کاربران خود نشان می دهد.

جدول پخش ورزش از تلویزیون


صفحه ویژه ی taktix  که با شعار : اگه میتونی مربیگری کنی ! بیا تو جمع ما ... یکی از مهیج ترین صفحات جانبی این وب سایت است.

 

مربی گری

 

لوگوی ویژه ایام محرم سایت ورزش سه

لوگوی ورزش 3

کلید واژه ها

معرفی وب سایت

سایت ورزشی

ورزش

نویسنده:

هادی سلیمانی راد

معرفی-سایت-ورزش-سه
پست قبلی

روز هشتم محرم‌الحرام

پست بعدی

همایش دانش آموزی در شهرضا

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.