آغاز سنجش سلامت کلاس ‌اولی‌های شهر تهران

مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران گفت: طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان تهران در 48 پایگاه سنجش آغاز شده است.

شهناز کریمی مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران در گفت‌وگو با خبرنگار آموزش و پرورش خبرگزاری فارس با اشاره به آغاز طرح سنجش سلامت و آمادگی تحصیلی نوآموزان بدو ورود به دبستان، اظهار داشت: 48 پایگاه سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان، در شهر تهران فعال است و از روز گذشته این طرح آغاز شده است.
وی با اشاره به روند اجرای طرح سنجش نوآموزان، افزود: اولیای دانش‌آموزان می‌توانند به نزدیکترین مدرسه محل سکونت خود مراجعه کنند؛ مدیران مدارس نام نوآموزان را در سامانه سنجش وارد کرده و به آنها نوبت را اعلام می‌کنند.
کریمی ادامه داد: والدین می‌توانند با در نظر گرفتن نوبت تعیین شده، به مراکز سنجش مراجعه کرده و سنجش نوآموزان را انجام دهند. 
مدیر آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران با بیان اینکه در سال گذشته 109 هزار نوآموز تهرانی در طرح سنجش شرکت کرده‌اند، گفت:‌ از این تعداد 7 هزار نوآموز مربوط به دوره پیش‌دبستانی بودند و پیش‌بینی می‌شود امسال نیز همین تعداد نوآموز در طرح سنجش شرکت کنند. 
کریمی خاطرنشان کرد: طرح سنجش نوآموزان تا زمانی که نوآموزان ورود به مقطع ابتدایی به مدارس مراجعه کنند، ادامه خواهد شد. 

کلید واژه ها

کلاس اول

تحصیلی

دانش آموز

سلامت

مدرسه

تهران

آموزش پرورش

منبع

فارس

نویسنده:

مهدیه فرح آبادی

پست قبلی

فصل امتحانات، فصل یادآوری

پست بعدی

کتابهای درسی در بلاروس الکترونیکی می شود

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.