معرفی اپلیکیشن English Grammar Test

بسیاری از مدرسین حرفه ای زبان انگلیسی بر این اعتقادند که مبحث گرامر را نه به طور مجزا، بلکه باید در جمله و مثال های کاربردی فرا گرفت. 

با تمرین مکالمات کاربردی روزمره  می توانید آمادگی ذهنی کافی برای ساخت جملات صحیح از نظر دستوری را کسب کنید.
اپلیکیشن English Grammar Test   تلاش کرده که با 1200 سوال چهارگزینه ای، هر چه باید در مورد قواعد دستور زبان انگلیسی بدانید را به شما بیاموزد. سوالات English Grammar Test در دو سطح Intermediate و Upper-Intermediate و بر اساس موضوع طبقه بندی شده اند.

معرفی اپلیکیشن English Grammar Test
برای پاسخ دادن به این تست ها دو راه را می توانید در پیش بگیرید: یا وارد حالت Mixed Text شوید و یا حالت موضوعی. در حالت اول چندین سوال از مباحث مختلف گرامری را باید پاسخ بدهید که موضوع و ترتیب مشخصی ندارند.
اما در حالت موضوعی انتخاب مبحث هر سوال به دست خودتان سپرده می شود. ترتیب کلمات، افعال بی قاعده، قیدها، ضمیرها، موصوف و صفت، افعال گذشته و آینده فقط بخشی از 26 مبحث گرامری English Grammar Test هستند که به شما آموزش داده می شوند.

معرفی اپلیکیشن English Grammar Test
بزرگترین مزیت اپلیکیشن این است که بعد از انجام هر تست درصد پاسخ های صحیح و غلط را هم به شما نشان می دهد تا برآوردی از میزان معلومات تان داشته باشید و برای بهتر شدن بکوشید. نکته خوب این که چه پاسخ صحیح به سوالی داده باشید و چه غلط، اپلیکیشن زیر هر تست در مورد گزینه درست توضیحات کاملی ارائه کرده تا با قواعد گرامری بیشتر آشنا بشوید.
خوشبختانه تمام تست های این اپ از اول آزاد هستند و بدون محدودیت می توانید به همه آن ها پاسخ بدهید، و لازم نیست که هیچ پولی به توسعه دهندگان اپلیکیشن بپردازید. اما همین رایگان بودن به این معنا هم هست که باید وجود تبلیغات در گوشه و کنار رابط کاربری را تحمل کنید.
اما محتوای اپلیکیشن به قدری غنی و کاربردیست که باعث می شود به راحتی بتوانید تبلیغات را نادیده بگیرید. English Grammar Test از بهترین روش ممکن برای آموزش گرامر انگلیسی به شما استفاده کرده، یعنی آموزش گرامر در جمله و اصطلاحاتی که روزانه استفاده می کنید تا با سرعت بیشتری از حفظ کردن قواعد دستوری آن ها را یاد بگیرید.
English Grammar Test متأسفانه فقط برای اندروید عرضه شده، اما نسخه های مشابه آن را در پلتفرم های دیگر هم می توانید پیدا کنید.

دانلود از گوگل پلی با حجم حدود 3 مگابایت​

کلید واژه ها

اپلیکیشن و نرم افزار

اندروید

زبان انگلیسی

آموزش زبان

آموزشی

منبع

دیجیاتو

نویسنده:

مهدیه فرح آبادی

پست قبلی

7 جفت خوردنی که باید همیشه با هم میل کنید

پست بعدی

راهکارهای عملی تمرکز حواس - راهکار عملی بیست و هشتم

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.