تاريخ ثبت نام و شركت در آزمون سراسری سال 1397

بدین وسیله به اطلاع كلیه داوطلبان متقاضی ثبت نام و شركت در آزمون سراسری سال 1397 برای دوره های روزانه ، نوبت دوم (شبانه )، نیمه حضوری، مجازی، پردیس خودگردان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالی ، دانشگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیرانتفاعی و غیردولتی می رساند 

ثبت نام از روز یکشنبه مورخ 96/11/01 (یکم بهمن ماه 1396) منحصراً از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان به نشانی: www.sanjesh.org آغاز و در روز یکشنبه مورخ  96/11/08 (هشتم بهمن ماه 1396) پایان می پذیرد؛ لذا داوطلبان می توانند در مهلت مقرر برای شرکت در آزمون سراسری سال 1397 ثبت نام نمایند.
 لازم به تاکید است متقاضیان تحصیل در آن دسته از کد رشته های تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی که پذیرش آنها به روش با آزمون صورت می گیرد، توجه داشته باشند از آنجا که پذیرش در این قبیل رشته های دانشگاه مذکور نیز از طریق همین آزمون صورت خواهد گرفت، لذا ضرورت دارد که متقاضیان در آزمون سراسری سال 1397 ثبت نام و در تاریخ مقرر در جلسه آزمون شرکت نمایند.
دفترچه راهنمای ثبت نام به همراه اطلاعیه تکمیلی ثبت نام در آزمون مذکور همزمان با شروع ثبت نام از طریق پایگاه اطلاع رسانی این سازمان قابل دسترس خواهد بود. در پایان تاکید می گردد که آزمون سراسری سال 1397 در تاریخ های 97/04/07 و 97/04/08 برگزار خواهد شد.

کلید واژه ها

کنکور

سازمان سنجش

تحصیلی

دانش آموز

نویسنده:

مهدیه فرح آبادی

پست قبلی

چطور فرزندمان را مدیر بار بیاوریم؟

پست بعدی

آغاز ثبت نام کنکور ۹۷ از فردا، دفترچه اول بهمن منتشر می شود

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.