کسب مدال طلای رقابتهای جهانی باکو توسط دختر نوجوان قشمی

آیلار طهماسبی دانش آموز پایه دهم دبیرستان دوره دوم نمونه دولتی محدثه قشم با کسب مدال طلای مسابقه بین المللی کاراته کشور آذربایجان(باکو)، دهمین مدال جهانی و بین المللی خود را بدست آورد.

وی در سال 2012 برای اولین بار مدال طلای انفرادی جهانی کاراته رده سنی نونهالان در کشور روسیه را بدست آورد و در همان سال مدال برنز جهانی تیمی را نیز کسب کرد.
این دانش آموز قشمی که از پرافتخارترین دانش آموزان دختر کاراته کار استان هرمزگان است، دارای عناوین دیگری همچون نفر سوم مسابقه آسیایی رده نوجوانان در تابستان 95، دو مدال طلای مسابقه بین المللی ترکیه در سال 94، نفر دوم مسابقه بین المللی مالزی در سال 93، نفر اول مسابقات بین المللی ارمنستان در سال 94 و همچنین مدال طلا و برنز مسابقات بین المللی ایران زمین در تهران در سال 93را در کارنامه خود دارد.
آیلار طهماسبی در سال جاری به مرحله اول تیم ملی نوجوانان کاراته کشور دعوت شده که در اسفند ماه برای قرار گرفتن در لیست نهایی تیم ملی ایران باید با رقبای خود به مبارزه بپردازد.
طهماسبی از دانش آموزان موفق در تحصیل نیز بوده و در سال گذشته پایه نهم متوسطه اول را با معدل 98/19( نوزده و نود وهشت) پشت سر گذاشته و با قبولی در آزمون ورودی مدارس نمونه دولتی دوره دوم شهرستان قشم، هم اکنون دانش آموز پایه دهم دبیرستان دخترانه دوره دوم نمونه دولتی محدثه می باشد.

تبریک ویژه مدا آنلاین به آیلار طهماسبی و آرزوی موفقیت های بیشتر

کلید واژه ها

کاراته

نوجوان

ورزش

سلامت

دانش آموز

دانش آموز نمونه

نویسنده:

مریم برزویی

پست قبلی

آموزش پاورپوینت 2013 - جلسه سوم

پست بعدی

گونه های میزان و کسر میزان

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.