آموزش پاورپوینت 2013 - جلسه ششم

همراهان عزیز مداد آنلاینی ؛ در این ویدئوی آموزشی به بخش های اندازه اسلایدها ، سرصفحه و پاصفحه ، معادلات ریاضی و ... می پردازیم. با ما در ادامه همراه باشید.

همانطور که وعده نموده بودیم ، آموزش های صفر تا صد نرم افزار کاربردی و جذاب پاورپوینت از مجموعه نرم افزارهای آفیس را در خدمت شما عزیزان تا آغاز نمودیم و امروز به ایستگاه ششم از این سلسله آموزش های ویدئویی مفید و کاربردی رسیدیم. امیدواریم شما عزیزان با تماشای این ویدئوهایی که با زحمت و تلاش فراوان تیم مداد آنلاین تهیه و در این مجله الکترونیکی دانش آموز بصورت رایگان و گام به گام بارگزاری شده ، بتوانید نیازهای خود را در مورد پاورپوینت مرتفع سازید.

مطالب مطرح شده در این ویدئو شامل :

​ ​
مطالب جلسه ​​ششم پاورپوینت 2013
اندازه اسلایدها   پس زمینه اسلایدها 
سرصفحه و پاصفحه  معادلات ریاضی 
ایجاد جدول  

 

دانلود فایل اصلی | دانلود از آپارات | تماشا در یوتیوپ | تماشا در نماشا​

 

مدت ویدئو : 13:06

حجم : 88 مگابایت

نتیجه تحقیقات آماری ما نشان می دهد ، سری آموزش های ویدئویی پاورپوینت از استقبال خوبی در فضای مجازی برخوردار است و ویدئوهای این بخش بیشترین بازدید را در بین ویدئوهای آموزشی پاورپوینت آپارت داشته است.

همانطوری که هر کاری که ساخته دست بشر است دارای نواقص و ایراداتی است ، خوشحال میشویم انتقادات سازنده خودتان را در جهت بهبود کمی و کیفی این ویدئوهای آموزشی با تیم مداد آنلاین مطرح نمایید. با شماره تلفن ما در فضای مجازی 09393598714 و یا آی دی تلگرام @medadonlineir در ارتباط باشید.
دیگر برای فراگیری نرم افزاری هزینه سنگین نپردازید ، ویدئوی آن را مشاهده و دانلود نمایید و بارها و بارها ویدئو را برای خود پخش و تمرین نمایید.

 

مداد آنلاین-آموزش آنلاین

کلید واژه ها

آموزش پاورپوینت

ویدئو

آموزش ویدئویی

آموزش تصویری

آموزش رایگان

آموزش صفر تا صد

نویسنده:

نوریه فرجی

پست قبلی

رژیم غذایی

پست بعدی

دوست ناباب در منظر قرآن و حدیث

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.