حضور آموزش و پرورش در نمايشگاه بين المللی قرآن با 15 غرفه

مديركل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از حضور آموزش و پرورش در نمايشگاه بين المللی قرآن با 15 غرفه مختلف خبرداد .

محمدرضا مسیب زاده اظهارکرد: در دولت تدبیرو امید فعالیت های قرآنی همواره در اولویت برنامه ها قرار دارد و بسیاری از این فعالیت ها، خلاقانه و برای اولین بار است که در سطح دانش آموزی اجرایی می شود .
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش افزود: حضور در نمایشگاه های بین المللی قرآن کریم یکی از فعالیت های جدید قرآنی است که امسال آموزش و پرورش با ایجاد 15 غرفه، حضور پررنگی در بیست و پنجمین نمایشگاه بین المللی قرآن دارد.

حضور آموزش و پرورش درنمایشگاه بین المللی قرآن

مسیب زاده 3 تا 21 ماه مبارک رمضان را زمان برگزاری نمایشگاه بین المللی قرآن اعلام کرد و تصریح کرد : از دانش آموزان ، فرهنگیان و اولیا دعوت می کنیم تا با حضور در مصلای تهران ، از غرفه های آموزش و پرورش در نمایشگاه بین المللی قرآن دیدن نمایند .
مدیرکل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش خاطر نشان کرد: برای اولین بار است که آموزش و پرورش با این حجم و در این سطح در نمایشگاه های بین المللی قرآن شرکت می کنند و غرفه های آن شامل، سبک زندگی در قرآن با محوریت اخلاق اسلامی، فرشتگان زمینی شامل دانش آموزان با نیازهای ویژه اعم از روشندلان و نابینایان، آموزش قرآن و حفظ موضوعی احکام اسلامی، آموزش قرآن با شیوه های نوین هنری و خلاقیت های فردی، آموزش مفاهیم با روش قصه گویی، آموزش به صورت نقالی، غرفه امام شناسی و عترت، غرفه ختم قرآن کریم با عنوان گلبرگ های قرآنی، غرفه مولفان کتب قرآن درسی، به منظور تعامل مستقیم مولفان کتاب های قرآنی با اولیا و دانش آموزان، انتشارات منادی مربیان تربیت با تازه های ویژه بخش قرآن، عترت و نماز، غرفه ویژه مهدهای قرآنی، نمایش های صحنه ای فعالیت های قرآنی توسط دانش آموزان، غرفه ویژه دفتر نمایشگاه جهت ارائه گزارش و غرفه ویژه دارالقرآن کریم می شود .
وی برپایی سیاه چادر و ارائه سبک و سیاق آموزش های قرآنی دانش آموزان عشایری و از دیگر غرفه ها در نمایشگاه بین المللی اعلام کرد و افزود: در طول مدت برپایی نمایشگاه، 5 برنامه جشن عبادت ویژه دانش آموزان دختر و پسر به تفکیک و با فاصله زمانی و به عنوان نمادی از جشن های عبادتی که در طول سال تحصیلی انجام شده برگزاری می شود، بنابراین این مراسم معنوی در روزهای 10، 17، 20، 21 و 22 خرداد در نمایشگاه برگزار خواهد شد .

حضور آموزش و پرورش درنمایشگاه بین المللی قرآن

مدیر کل قرآن، عترت و نماز وزارت آموزش و پرورش از برپایی 3 محفل انس با قرآن در حاشیه نمایشگاه بین المللی قرآن خبرداد و خاطرنشان کرد: با حضور دانش آموزان شهرستان های تهران، البرز و تهران در روزهای 13 ، 16و 23 این مراسم معنوی برگزارخواهد شد بنابراین از دانش آموزان، فرهنگیان و اولیا جهت حضور در این جشن ها دعوت می کنیم .
وی ساعت بازدید از نمایشگاه را 18 تا 24 هر روز درطول دوره برگزاری نمایشگاه اعلام و تصریح کرد: درکنار غرفه های آموزش و پرورش، غرفه های ویژه خرید و بازدید مربوط به سایر دستگاه ها دایر می باشد .
مسیب زاده گفت: فعالیت های قرآنی که بعد از انقلاب توسط دولت های مختلف انجام شده در دولت تدبیر و امید با جدیت بیشتری دنبال می شود و نه تنها آموزش های قرآنی کاهش نیافته است بلکه با ارائه برنامه های خلاقانه ای بیش از پیش و درتمام سطوح دانش آموزی ادامه دارد زیرا معتقدیم پیشانی فعالیت های آموزش وپرورش فعالیت های قرآنی است.

کلید واژه ها

اخبار

قرآن

دانش آموز

آموزش پرورش

خانواده

نمایشگاه

ماه رمضان

نماز

نویسنده:

هادی سلیمانی راد

حضور-آموزش-و-پرورش-در-نمايشگاه-بين-المللی-قرآن-با-15-غرفه
پست قبلی

آب گرم و سرد به یک اندازه دست را تمیز می‌کنند

پست بعدی

راهکارهای عملی تمرکز حواس - راهکار عملی چهاردهم

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.