زمان اعلام کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی و مشاهده سوابق تحصیلی داوطلبان

پيرو اطلاعيه مورخ 96/04/11 بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان شركت كننده در آزمون سراسري سال 1396 كه فارغ التحصيل دوره پیش دانشگاهی سال جاري (96-95) هستند مي رساند.

برای اعلام کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی و در صورت لزوم مشاهده سوابق تحصیلی خود ضرورت دارد از تاریخ 96/04/20 لغایت 96/04/24 به سایت این سازمان مراجعه نمایند. دانش آموزان دوره پیش دانشگاهی سال جاری لازم است پس از دریافت کد سوابق تحصیلی دوره پیش دانشگاهی از سامانه جمع آوری اطلاعات و سوابق تحصیلی داوطلبان آزمون سراسری (مربوط به وزارت آموزش وپرورش) به نشانی http://dipcode.medu.ir و ثبت آن در سایت سازمان سنجش آموزش کشور نسبت به مشاهده سوابق تحصیلی خود اقدام نمایند.
داوطلبان در صورت عدم وجود کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی خود در سایت این سازمان و یا مشاهده اشکال در نمرات سوابق خود می بایست به اداره آموزش و پرورش منطقه اخذ مدرک تحصیلی خود مراجعه نمایند. بدیهی است منحصراً مواردی که از طریق وزارت آموزش و پرورش و حداکثر تا تاریخ 96/05/02 به این سازمان واصل گردد اعمال خواهد شد. بدیهی است عدم اعلام کد سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی توسط داوطلبان فوق درسایت سازمان سنجش دراین بازه زمانی موجب عدم اعمال سوابق فوق در نمره کل نهایی آنان می شود و این زمان قابل تمدید نمی باشد.
ضمناً آن دسته از داوطلبانی که در دروس ترمیمی سال سوم (دیپلم ) نیز شرکت نموده اند می توانند با توجه به توضیحات فوق برای مشاهده سوابق تحصیلی و نمرات خود اقدام نمایند.

کلید واژه ها

سازمان سنجش

تحصیلی

دانش آموز

کنکور

مدرسه

نویسنده:

مهدیه فرح آبادی

پست قبلی

چگونه به هوش هیجانی (EQ) دست بیابید؟

پست بعدی

تحول در دنیای ایمپلنت های پزشکی

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.