سنجش سلامت ۱۵ هزار نوآموز پیش دبستانی از شهریور

رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران از آغاز طرح سنجش سلامت نوآموزان بدو ورود به پیش دبستانی از شهریور ماه خبر داد.

شهناز کریمی : سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان هم اکنون در حال انجام است و پایگاه های سنجش سلامت تا شهریور ماه نوبت دهی می کنند.
وی افزود: پس از پایان کار سنجش نوآموزان بدو ورود به دبستان، کار سنجش نوآموزان پیش دبستانی آغاز خواهد شد و پیش بینی می کنیم این روند از شهریور ماه آغاز شود.
رئیس اداره آموزش و پرورش استثنایی شهر تهران گفت: برنامه ریزی کرده ایم که امسال 15 هزار نوآموز پیش دبستانی را در پایگاه های سنجش سلامت پذیرش و بررسی کنیم و خانواده های متقاضی می توانند با مراجعه به پیش دبستانی که فرزند خود را در آنجا ثبت نام کرده اند برای سنجش سلامت متقاضی شوند.
کریمی با اشاره به اینکه نوآموزان از طریق مراکز پیش دبستانی، نوبت دهی و به پایگاه های سنجش سلامت جسمانی و آمادگی تحصیلی ارجاع داده می شوند، عنوان کرد: سال گذشته 7 هزار نوآموز پیش دبستانی را در پایگاه های سنجش سلامت بررسی کردیم.
وی افزود: در پایگاه های سنجش سلامت، نوآموزان از لحاظ سلامتی چشم، گوش، حلق و بینی، قد و وزن و آمادگی تحصیلی معاینه و در نهایت شناسنامه سلامت برای کودکان، صادر می شود ضمن اینکه این شناسنامه الزامی است.

کلید واژه ها

سلامت

تحصیلی

دانش آموز

مدرسه

تهران

آموزش پرورش

منبع

تسنیم

نویسنده:

هادی سلیمانی راد

سنجش-سلامت-۱۵-هزار-نوآموز-پیش-دبستانی-از-شهریور
پست قبلی

منع تغذیه کودکان تا 2 سالگی با عسل و ماهی

پست بعدی

تولید ضد آفتاب با دی ان ای ماهی!

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.