آغاز توزیع کتاب های درسی دوره متوسطه از روز دوشنبه

معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی با اشاره به آغاز سفارش اینترنتی کتاب های درسی به صورت تک جلدی گفت: توزیع کتاب های درسی دوره اول و دوم متوسطه از طریق کتاب فروشی ها از ۲۰ شهریور آغاز می شود.

حسین طلایی زواره در گفت وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم در رابطه با چاپ و توزیع کتاب های درسی دانش آموزان اظهار کرد: کتاب های درسی دانش آموزان دوره ابتدایی، پیش دانشگاهی و فنی وحرفه ای به صورت اینترنتی از طریق سامانه wwww.irtextbook.com ثبت سفارش شد و اول مهر از طریق مدارس توزیع خواهد شد.
وی افزود: کتاب های درسی دوره متوسطه اول و دوم از طریق کتاب فروشی ها توزیع می شود که در تمام استان ها به جز تهران و البرز توزیع کتاب ها از 20 شهریور و در استان تهران و البرز از 25 شهریور آغاز می شود.
طلایی زواره در خصوص میزان افزایش قیمت کتاب های درسی، گفت: امسال میانگین افزایش قیمت کتاب های درسی 7 درصد است.
معاون سازمان پژوهش و برنامه ریزی آموزشی گفت: 5 هزار کتاب فروشی کار توزیع کتاب های درسی را بر عهده دارند و باید کتب درسی را بفروشند و حق فروش اجباری هیچ نوع لوازم التحریری را همراه با آن ندارند. فروش لوازم التحریر همراه کتاب قانونی نیست و خانواده ها می توانند این موضوع را به شماره هایی که در کتاب فروشی نصب شده است، اطلاع دهند.
طلایی با اشاره به اینکه دانش آموزان می توانند از 20 شهریور تا اول مهر کتاب های درسی را از کتاب فروشی ها تهیه کنند، عنوان کرد: دانش آموزان می توانند کتاب های درسی را به صورت تک جلدی نیز از سامانه از طریق سامانه اینترنتی به نشانی wwww.irtextbook.com سفارش داده و از طریق پست دریافت کنند و سفارش تک جلدی کتاب ها از تاریخ 18 شهریور آغاز شده است.
وی در پایان خاطر نشان کرد: کتاب های درسی به اندازه تمام دانش آموزان توزیع شده است و کمبود کتاب وجود ندارد همچنین کتاب های پایه یازدهم نیز در حال توزیع است.

کلید واژه ها

کتاب

مدرسه

دانش آموز

تحصیلی

منبع

irtextbook

نویسنده:

مهدیه فرح آبادی

پست قبلی

روش صحیح عذرخواهی کردن

پست بعدی

معرفی شغل طراح لباس

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.