دانش آموز افغانستانی رتبه اول حفظ کل قرآن

برگزیدگان پنجمین دوره مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام در دو بخش پسران و دختران و در رشته های حفظ کل و قرائت تحقیق اعلام شد.

اسامی برترین قاریان و حافظان نوجوان جهان اعلام شد ، نمایندگان جمهوری اسلامی ایران در پنجمین دوره مسابقات بین المللی دانش آموزان جهان اسلام به خوبی درخشیدند.
براساس اعلام نتایج هیئت داوران این دوره از مسابقات، در بخش پسران در رشته حفظ کل قرآن به ترتیب علیرضا دانش از افغانستان، عدین شهرزاد رحمان از آمریکا، البشیر ابوبکر از نیجر حائز رتبه اول تا سوم شدند. همچنین مهدی عبرتی، نماینده کشورمان در بخش دانش آموزی رتبه چهارم را کسب کرد.
در رشته قرائت نیز به ترتیب سیدمحمد حسینی پور از ایران، محمد معروف حسین از کانادا، حسین غانم از لبنان مقام های اول تا سوم را بدست آوردند.
همچنین در بخش دختران نیز در رشته حفظ آتنا علی نقی از ایران، حسینه ثالث از نیجریه، سندوس سعید محمد صیداوی از اردن و در رشته قرائت نیز معصومه حمیدی از ایران، زلیخا زلیخا از اندونزی، فاطمه حسین یونس از لبنان از سوی هیئت داوران حائز رتبه برتر شدند.
یادآور می شود، سی و چهارمین دوره مسابقات بین المللی قرآن جمهوری اسلامی ایران در بخش آقایان، اولین دوره مسابقات بانوان، دومین دوره مسابقات قرآن روشندلان و دانش آموزان تا ششم اردیبهشت ماه در مصلای امام خمینی(ره) برگزار شد.

کلید واژه ها

اخبار

قرآن

دانش آموز

مسابقه

مذهبی

آموزش پرورش

دانش آموز نمونه

منبع

yjc

نویسنده:

هادی سلیمانی راد

دانش-آموز-افغانستانی-رتبه-اول-حفظ-کل-قرآن
پست قبلی

اختلالات روحی و روانی در دانش آموزان

پست بعدی

چطور در امتحانات نمره ی بالا بگیریم ؟

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.