راهکارهای عملی تمرکز حواس - راهکار عملی سی و دوم

تمرکز، کاهش اضطراب و بلند شدن قد را می توانید با این تمرین بدست آورید. این راهکار عملی کمک می کند بدنتان کشیده شود و آرامش بعد از تمرین داشته باشید.
این روش که ارائه می شود بسیار ارزشمند است و کارایی زیادی در بسیاری از موارد دارد و نه تنها کمک به تمرکز و دقت می کند بلکه می تواند نیروی بسیار خوبی برای فرد به ارمغان آورد. در ضمن می تواند اضطراب فرد را کاهش دهد.
کسانی که علاقه مند هستند قدشان نیز رشد کند از این تکنیک استفاده کنند. برای اجرای این تمرین لباس خوب و راحتی بپوشید و نزدیک دیوار رو به دیوار باستید، سپس دست های خود را تا جایی که می توانید بالا و بالاتر برید و هم چنین روی انگشت های پای خود باستید و هرچه می توانید دست های خود را بالا بکشید سپس در آخرین نقطه نوک انگشتتان به دیوار کاغذ آچهار را بر دیوار نصب کنید و بعد روی نوک انگشت بر کاغذ یک خط بکشید و این کار را روز اول 3 بار و هر بار فقط نیم دقیقه انجام دهید.
روز دوم این کار را به مدت یک دقیقه انجام دهید و باید سعی کنید نوک انگشت دست های شما کمی بالاتر از خطی که دیروز رسم کردید قرار بگیرد. در روز سوم باز این کار را انجام دهید ولی زمان یک و نیم دقیقه باشد تا روز دهم که زمان به پنج دقیقه افزایش یابد و دست های شما همراه با بدنتان کشیده تر شود. توجه به کشش و افزایش طول قد خودتان نیز باشید و این روش را هرگز فراموش نکنید. می توانید هر روز این تمرین را به جای ورزش انجام دهید. جالب این است که بعد از انجام این کار تمام بدن شما گرم می شود و حس بسیار مطبوعی به شما می دهد.
این روش را به تمامی دانش آموزان کنکوری توصیه می کنیم، هم چنین برای تمامی سطوح سنی قابل اجرا می باشد و نکته جالب این که جریا خون در بدن شما سرعت بیشتری می گیرد و دقیقا آرامش روان خود را احساس می کنید. بعد از اجرای هر تمرین حتما نفس عمیق بکشید تا بیشتر به آرامش و تمرکز برسید.
این روش بارها و بارها روی افراد انجام شده است و اثرات بسیار جالبی بر جای گذاشته است و بهترین روش برای مهار اضطراب بوده است.
به دختران و پسرانی که قد آن ها کوتاه است توصیه می شود هر روز این کار را انجام دهند و اثرات عجیب آن را نظاره گر باشند.
 
کلید واژه ها

تمرکز و دقت

قد

آرامش

کاهش اضطراب

نویسنده:

نوریه فرجی

راهکارهای-عملی-تمرکز-حواس-راهکار-عملی-سی-و-دوم
پست قبلی

راهکارهای عملی تمرکز حواس - راهکار عملی سی و یکم

پست بعدی

راهکارهای عملی تمرکز حواس - راهکار عملی سی و سوم

در همین رابطه بخوانید :

درباره این مطلب دیدگاهی بنویسید...

نام :
 
وب سایت :
دیدگاه :
پست الکترونیک :
 
نشانی پست الکترونیک شما نمایش داده نخواهد شد.